logo ru

+38 (066) 814 54 14
+38 (096) 596 85 02
+38 (066) 814 54 15  facebook

                                                                                         

                                                                                

                                                             3 дня/2 ночи       

               Ивано-Франковск–Манява-Хрещатик-Залищики–Шешоры-Пистынь-Яремче-Ивано-Франковск     

Начало тура:   27.04.2019

                          29.04.2019

                          10.05.2019 

Стоимость экскурсионного тура: 2820 грн./чел.

                                                  

1 ДЕНЬ

-Зустріч групи на ж.д. вокзалі Івано-Франківська. 

Виїзд на цікаву екскурсію в Скит Манявський, православний чоловічий монастир, заснований в 17 ст.

Монастир розташований в горах, в енергетично активній зоні, серед вічнозелених смерек.

Це місце вважається святим, адже тут двічі з’являлася Пресвята Богородиця. За бажанням, Ви зможете прийняти участь в святій літургії та купити монастирські проскури та паски. Здійсните пішохідну мандрівку смерековим лісом до Блаженного каменя з цілющою водою.

Сніданок в трапезній Скита.

Далі-екскурсія до одного з красивіших водоспадів Карпат- Манявського водоспаду (за додаткову плату до водоспаду підвозить спец.транспорт, оскільки екскурсійний автобус до самого водоспаду доїхати не може, або піший перехід).

 

Переїзд до мальовничого гірського краю – на Косівщину.

Поселення в комфортабельному готелі-шале «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев’яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди, Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

-Вечеря.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд з готелю на екскурсію по Тернопільщині -до Дністровського каньйону. Огляд природніх ландшафтів Дністра та його притоки р.Джурин, на якій розташований найвищий на рівнинній частині України водоспад  (16м). В околицях с. Нирків знаходиться «Невідома знаменитість» княже місто – Червоногорад., що виникло ще в 9 ст. До наших днів збереглися руїни палацу та костелу.

Переїзд в буковинське село Хрещатик, де на високому і стрімкому березі ріки Дністер відкривається мальовнича панорама Дністра та унікального міста-острова Заліщики. Старовинний монастир на Дністровських кручах, колись відомий Європейський курорт - місто Заліщики, автомобільний і залізничний мости,  Дністровський каньон – все це викликає справжнє захоплення…

Обід-сухий пайок на природі.

Повернення в готель. -Вечеря. Відпочинок.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд з готелю.

Далі наша подорож до Сріблястих Шешорських водоспадів.

Мандрівка через підвісний міст над стрімкою річкою Пістинька до цілющого джерела , яке знаходиться неподалік від найдавнішої гуцульської церкви з благодатною аурою. Вода джерела колись була основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Вода не змінила ні смаку, ні своїх благодатних властивостей, зберігши свою первинну чистоту. Цікаві легенди почуєте про цю місцевість, красива природа Карпат буде милувати Ваші очі.

Екскурсія в Яремче. Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м.Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору.

Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній канатній дорозі (зіп-лайн) і отримати незабутні враження. Поруч з водоспадом - базари гуцульських сувенірів, які Ви відвідаєте.

При бажанні та наявності часу -відвідання музею «Карпати в мініатюрі» .

Переїзд в Івано-Франківськ.

Екскурсія по Івано-Франківську - обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

Це - площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького,Адама Міцкевича, Катедральний собор, Вірменська церква… та інше.

Прогулянка по бастіону – колишньому фортифікаційному укріпленню міста.

Огляд кованих скульптур Франківська.

   

Вечеря.

Вільний час.

-Повернення додому з з.д. вокзалу Івано-Франківська.

 

Вартість екскурсійного туру: 2820 грн./ос.

          

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

-послуги екскурсовода, транспортні послуги , проживання в комфортабельному готелі, харчування по програмі (3сн., 1об.,3 веч).  

У вартість туру не входить:

- вхідні квитки в об’єкти огляду, доїзд до Манявського водоспаду, пасхальний кошик

- страхівка.