logo ru

+38 (066) 814 54 14
+38 (096) 596 85 02
+38 (066) 814 54 15  facebook

  

Вартість туру 3дн./2н.

при групі туристів від 4ос. до 14ос. (2-х місне розміщення в номері) - 2800грн./ос./тур

при групі туристів 18ос.-20ос. (2х,3х и один 4х місний номери )         - 2500грн./ос./тур

                                            

           Стрімкий технічний та інформаційний прогрес  привів до втрати безпосереднього зв’язку людини з природою.

Кожен з нас – це унікальність та індивідуальність і це треба цінувати і розвивати.

Для відчуття гармонії Вашої душі і тіла в турі присутні п'ять елементів-Земля, Вода, Вогонь, Камінь, Дерево.

Природа, магія та життя пов'язані дуже тісно між собою. Магія є прояв найвищої мудрості та знання надприродних сил. Магічні чистки знімають нагромадження негативу в організмі, чим повертають до норми фізичне та емоційне самопочуття.

З давніх часів в Карпатах живуть люди, котрі володіють надприродніми здібностями. Вони можуть передбачати майбутнє та минуле, зцілювати недуги, викликати дощ та сонце...Їх називають по-різному:магами, ворожбитами,чарівниками, мольфарами…  Основна могутність мольфара у його словах та співах.

Мольфари-наша автентика, те, що робить нас унікальним і самобутнім народом.

Мольфар-глибоковіруюча людина, яка дає світу зрозуміти одну істину: «Свято шануй рідних Богів і Предків, живи в злагоді  з Природою і самим собою, чини по-совісті, а якщо шукаєш Вищого Знання, пізнай себе».

                             Карпатська магія чекає Вас.

Під час туру Ви будете проживати в унікальному дерев’яному комфортабельному готелі «Васанна» безпосередньо на горі, біля лісу.

За три дні туру Ви побачите один з красивіших водоспадів Карпат - Манявський водоспад. Відчуєте силу води та силу Блаженного каменя. Побуваєте в серці гуцульського краю – Верховині, де відвідаєте знаменитого Трембітаря. У Трембітаря можна не лише почути справжню мелодію карпатських гір, а й дізнатися , як жили і як живуть гуцули. Побачите неймовірні краєвиди Карпат. Познайомитесь з «роботою» мольфарів в музеї «Магії», а, коли сутінки впадуть на Землю, з факелами-смолоскипами підете на його (мольфара) пошуки. І, якщо Вам пощастить і Ви його знайдете, почуєте від нього багато цікавого та магічного, відчуєте на собі обряд зцілення-обкурювання для зняття негативної енергії. Підніметесь на красиву гору Острий, а після мальовничих витворів природи побачите прекрасні людські роботи – вироби з кераміки гуцульського майстра, відвідавши майстер-клас безпосередньо в його майстерні та, при бажанні, спробуєте свої сили у виготовленні свого виробу.

Вечорами після кожного насиченого дня – відпочинок біля каміну з кавою або карпатським чаєм, або біля багаття під зоряним Карпатським небом, або в гарячій бочці-купелі на травах.

Також познайомитесь з симпатичним західноукраїнським містом Івано-Франківськ.

Запрошуємо в подорож за Карпатською магією.

Тур можна замовити на любі попередньо узгоджені дати за тел. 0668145414, 0965968502. Початок і закінчення туру – в Івано-Франківську на з.д. вокзалі, в залежності від часу прибуття Вашого поїзду.

                         

Вартість туру 3дн./2н.

при групі туристів від 4ос. до 14ос. (2-х місне розміщення в номері) - 2800грн./ос./тур

при групі туристів 18ос.-20ос. (2х,3х и один 4х місний номери )         - 2500грн./ос./тур

                                 

                                                   У вартість туру входить:

транспортне обслуговування по всьому маршруту за 3дні (з Івано-Франківська до Івано-Франківська); послуги екскурсовода; проживання в готелі «Васанна» 4дн./3н.;

2-разове харчування кожний день).

                                                    У вартість туру не входить:

- вхідні квитки в об’єкти огляду ( «У Требітаря» орієнтовно 30грн./ос.; музей магії орієнтовно 30грн./ос.; майстер-клас з кераміки ор. 30грн./ос, за бажанням- заготовка виробу з глини, гончарний круг, фарби-додатково; пошуки мольфара з смолоскипами – 1300грн./група);

-обіди в колибі (за бажанням);

-страхівка