logo ru

+38 (066) 814 54 14
+38 (096) 596 85 02
+38 (066) 814 54 15  facebook

                                               з 05.01 по 08.01.2019   4дн./3н.          

      Івано-Франківськ - Коломия -Яремче-Буковель-Криворівня-Манява –Ів.-Франківськ

Вартість екскурсійного туру: 3290 грн./особа

   1 день 05.01.2019

-Зустріч групи на ж.д. вокзалі м.Івано-Франківська. 

-Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд до писанкової Коломийщини.

Екскурсія вузькими вуличками м. Коломиї. Побачите одну з найстаріших дерев'яних церков та інші храми, міську ратушу. При бажанні, відвідання єдиного в світі музею «Писанки».

Обід в затишному ресторані.

Подорож в казку…

Маєток св.Миколая… Ви попадаєте в зимову казку, атмосфера якої створює піднесений святковий настрій та незабутні враження як у дорослих так і в дітей (вх. квитки орієнтовно 20 грн/ос.).

Мандрівка до цілющого джерела неподалік від найдавнішої гуцульської церкви, куди Ви потрапите тільки через підвісний міст, який закріплений канатами над стрімкою річкою Пістинька . Цікаві легенди почуєте про цю місцевість, мальовничі краєвиди відкриються перед Вами.

Далі – екскурсія до Сріблястих Шешорських водоспадів.

Переїзд та поселення в комфортабельному готелі «Васанна» (vasanna-hotel.com) на Косівщині. Вечеря. Дозвілля.

 

2 день 06.01 нед.

-Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд в гуцульське м.Яремче.

Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м.Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. Ви відвідаєте унікальну дерев’яну церкву в монастирі Св. пророка Іллі, на території монастиря – криничка з чистою і освяченою водою.

Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній канатній дорозі (зіп-лайн) і отримати незабутні враження. Поруч з водоспадом - базари гуцульських сувенірів, які Ви відвідаєте.

Переїзд до туристичного комплексу «Буковель» – самого нового і сучасного гірськолижного курорту України.

Ви побачите чудо-дім – перевернуту хату (вхідні квитки:орієнтовно дорослі - 30грн./ос.). Будинок стоїть догори дригом, а всередині також все перевернуте…

Підйом на одну з гірських вершин за допомогою панорамного підйомника (за додаткову плату). З оглядового майданчика відкривається прекрасна панорама на г.Говерлу, г.Петрос та весь величний Чорногірський хребет, а також – найбільше штучне озеро України…

Далі Вас чекає не менш цікава і приємна подія- свята вечеря з 12 страв з освяченням її та розповіддю священника, за участю гуцульського вертепу, в затишному ресторані

( вартість святої вечері -300грн./ос., вартість участі гуцульського вертепу під час вечері- 150грн./ос.).

Повернення в готель.     Дозвілля.

3 день 07.01 пон.

-Сніданок. -Виїзд з готелю.

Вас чекає чарівний гуцульський край з його красивими краєвидами і неповторною архітектурою.

Переїзд через мальовничий Буковецький перевал до гірського селища -

великого культурного центру Гуцульщини села Криворівні, де любили відпочивати видатні українці І.Франко, О.Кобилянська, М.Грушевський, Леся Українка, М.Коцюбинський та ін. Відвідаєте найстарішу церкву на Гуцульщині – Церкву Пресвятої Богородиці 1719р., в якій бувають представники різних християнських конфесій. За свої 300 років церква ніколи не була зачинена.

Після служби біля церкви збираються багато груп колядників і розпочинається неповторне дійство- велика гуцульська коляда.

По дорозі в Яворові буде можливість поспілкуватись з майстринями, які виробляють знамениті гуцульські ліжники та купити їх безпосередньо у виробника.

При бажанні та сприятливій погоді Ви зможете здійснити прогулянку смерековим лісом на гору Острий, звідки відкривається прекрасна панорама на м.Косів та навколишні гори.

Далі Вас чекає Косів- столиця гуцульського народного мистецтва. Природні багатства краю створили благодатні умови для розвитку різноманітних художніх промислів талановитими місцевими майстрами.

Повернення в готель.     Вечеря.

4 день 08.01 вівт.

8.00-Сніданок. 8.30-Виїзд з готелю.

Цікава екскурсія по Манявському Скиту, православному монастирі, заснованому в 17 ст. У монастирі Ви побачите чудотворну ікону Пресвятої Богородиці, здійсните пішохідну мандрівку смерековим лісом до Блаженного каменя з цілющою водою.Екскурсія до одного з красивіших водоспадів Карпат -Манявського водоспаду (за додаткову плату до водоспаду підвозить спец.транспорт, оскільки екскурсійний автобус до самого водоспаду доїхати не може).

Переїзд в Івано-Франківськ. Обід.

Екскурсія по обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

Це – вул.Шпитальна і колишній палац Потоцьких, Ринкова площа і міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний Собор, Вірменська церква…

Прогулянка по бастіону – колишньому фортифікаційному укріпленню міста. Відвідання магазину із сувенірами.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                         

-Повернення додому з з.д. вокзалу Івано-Франківська.

 

Вартість екскурсійного туру: 3290 грн./особа

    

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

-послуги екскурсовода , транспортні послуги згідно програми, проживання в комфортабельному готелі, харчування по програмі (3сн., 2об.,2 веч).  

У вартість туру не входить:

- катання на підйомниках , вхідні квитки в об’єкти огляду, доїзд до Манявського водоспаду, катання на конях, свята вечеря, вертеп;

- страхівка.